Мангал у стилі лофт – це дизайнерський виріб з металу та дерева, який поєднує в собі функціональність, довговічність та якість. Такий мангал стане незамінним пристроєм для тих, хто любить свіжі та запашні продукти, приготовані на відкритому вогні. Мангал-лофт є стаціонарним і прикрасить будь-яку прибудинкову територію, поєднуючись як з архітектурним ансамблем, так і з прилеглим ландшафтом земельної ділянки.
У найзагальнішому розумінні архітектурний стиль лофт є стиль, в якому використовуються тільки натуральні матеріали, прості та практичні форми, присутня мінімальна кількість елементів. Тому наші мангали лофт повністю відповідають заданим параметрам. Продукція виготовляється із товстої 4-міліметрової сталі та керамо-граніту з текстурою натурального масиву дерева. Жароміцне покриття забезпечує необмежений термін служби виробу, а його унікальний дизайн підкреслює індивідуальність та креативність господаря.
Всі мангали лофт з металу оснащені жаровнею та зручним столиком під дерево. Кожен лофт мангал має нижній ярус, на який можна укладати дрова та інші предмети, необхідні для приготування продуктів. Також можна замовити мангал лофт з дахом, що захищає жаровню за поганих погодних умов. За бажанням можна додатково виготовити підставку під казан, тримач для пляшки, кришку для мангалу або ришітку-гриль.
Купуючи мангал у стилі лофт, ви отримуєте якісний, надійний та стильний виріб, який виділить ваш будинок чи котедж і відмінно впишеться в екстер'єр присадибної ділянки. Ми здійснюємо постачання продукції по всій Україні, перевищуючи за якісними показниками багато компаній у даному ринковому сегменті.
Якщо у Вас виникли питання, або Вам необхідна консультація щодо придбання товару – зателефонуйте або напишіть нам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатні люки |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 900 мм |
| Діаметр | 800 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 800 мм |
| Довжина робочої поверхні | 700 мм |
| Ширина робочої поверхні | 1100 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴


