Підлоговий люк під плитку "Економ" є моделлю люка прихованого монтажу, який монтується безпосередньо на підлогу або перекриття. Цей люк є універсальною в плані покриття - підходить під будь-який вид підлогової плитки або іншого матеріалу: лінолеум, ковролін, ламінат, паркет та ін
Люк-невидимка - після наклейки кришки люка плиткою, місцезнаходження люка в підлозі буде видавати тільки незаповнений міжплиточний шов і 2 маленьких технологічних отвори для ручок (приклад встановленого люка на фото)

Прицип роботи люка дуже простий, в отвори вкручується ручка (ручки), яка має різьбу і кришка люка піднімається вгору, забезпечуючи доступ до прихованого простору під підлогою.
Технічні характеристики моделі
Дана модель складається з зовнішньої рами, яка виготовлена з металевого куточка 5 см і товщиною 4 мм, а також з рами кришки, яка виготовлена з профільної труби, в залежності від розміру кришки, вона посилюється зварювальної хрестовиною. Зовнішня рама по внутрішньому периметру обварена квадратної трубою для створення посадочного місця для рами кришки люка.
Для щільного прилягання кришки до рами передбачений гумовий ущільнювач по периметру.
З допомогою саморезов до кришки прикріплений аркуш магнезитової плити завтовшки 1 див Магнезитова плита володіє такими перевагами як міцність, тепло і звукоізоляція. До даної плиті в подальшому клеять фрагменти підлогового покриття.
Монтаж виробу
У зовнішній рамі по периметру передбачені отвори для анкерування в отвір підлоги. В залежності від матеріалу перекриття підбирають необхідні анкера. Після монтажу зовнішньої рами на кришку клеїтися плитка (інший матеріал). Головним умов невидимості люка є розрахунок товщини клею, щоб люк знаходився на рівні решти напрльного покриття. При наклейці плитки бажано використовувати цілу плитку (кілька цілих плиток) для того щоб люк гармонійно виглядав у загальній розкладці плитки на підлозі, це забезпечить невидимість і естетичний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатні люки |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 19 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 120 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку, Під лінолеум, Під дошку, Під ламінат, Під керамограніт |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 700 мм |
| Висота люка | 700 мм |
| Глибина люка | 6 мм |
| Ширина кришки | 500 мм |
| Ширина люка | 500 мм |
- Ціна: 3 500 ₴









