Люк у підлогу ХатнійПол+ є утепленою та вологостійкою моделлю підлогового люку. Встановлюється у приміщенні приватних будинків, гаражах, дачах для забезпечення спуску в підвальні приміщення, льох і тд. Також може буде встановлений на вулиці під навісом.
Конструкція ляди в підвал дозволяє використовувати облицьовочний матеріал товщиною до 25 мм. Лицьова частина підлогового люку обшита магнезітовою плитою завтовшки 10 мм.
Люк у підвал має кришку з профільної труби, зробленої у вигляді сот, для забезпечення міцності конструкції. В ці ж соти, між верхньою та нижньою обшивкою, закладається утеплювач. Для утеплення кришки напольного люку застосовуюється мінеральна вата та лист металу, пофарбованого порошковою фарбою, що забезпечує вологостійкість, міцність та захист від корозії.
Рама люку має виступ по чотирьох сторонах, де в подальшому клеїться гумовий ущільнювач. Завдяки даній конструкції, кришка люку в закритому положенні прилягає до рами, що забезпечує шумо та тепло ізоляцію.
Люк в льох має конструкцію рами з кутника, горизонтальні полки якого розвернуті ззовні по трьох сторонах. З четвертого боку, на петльовій стороні, кутник розвернутий всередину. Таким чином спрошується монтаж підлогового люку.
Монтаж люку типу ХатнійПол+ здійснюється накладним способом, попередньо втопивши раму люку на 10 мм в глибину, щоб верхня частина кришки люку вирівнялася в площині з підлогою. Далі рама люку закріплюється анкерами чи саморізами.
В закритому положенні кришка люку фіксується за допомогою замку в рамі люку. Відкриття замку відбувається за допомогою Т-подібного ключа (входить в комплект) після чого кришка люку за допомогою промислових амортизаторів піднімається. Вантожопідйомність амортизаторів підбирається виходячи з розмірів люку.
Люки на амортизаторах забезпечують зручний та легкий доступ в підвальне приміщення.
Підлоговий люк має полімерне-порошкове фарбування всіх металевих деталей, що дозволяє створити ударостійке покриття з антикорозійними властивостями.
Основні характеристика підлогового люку типу ХатнійПол+:
- встановлюється в приміщенні та на вулиці під навісом;
- порошкове фарбування;
- підйом кришки за допомогою газових амортизаторів;
- герметичний;
- утеплений
- розбірний (кришка люку знімається що дозволяє виносити/заносити великогабаритні речі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатні люки |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 27 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 50 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку, Під лінолеум, Під дошку, Під ламінат, Під гіпсокартон |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 950 мм |
| Висота люка | 1000 мм |
| Глибина люка | 70 мм |
| Ширина кришки | 925 мм |
| Ширина люка | 900 мм |
- Ціна: 7 130 ₴











