ТМ "Хатні люки" виготовляє підлогові знімні люки з кришкою з рифленого металу товщиною 3 мм для монтажу поза приміщенням, а також в технічних приміщеннях, на виробництві, в побутових, складських та інших приміщеннях.
В залежності від розміру, вага кришки люка становить від 5 до 30 кг, вага заначена без урахування заливки бетонною сумішю.
Допустиме навантаження на кришку в закритому положенні до 2 тон
Термін виготовлення 1-2 робочих дні.
Підлоговий люк має посадочні місця для наклейки гумового ущільнювача по периметру кришки, для запобігання попадання вологи, протягів, запахів.
Порошкове покриття забезпечує гарний вигляд і захист від атмосферних, механічних впливів. За погодженням можливе фарбування в колір замовника. Стандартний колір темно-сірий.
Внутрішня частина кришки люка зроблена у вигляді ніші з армуючої сіткою для заливки бетонної сумішшю. Після чого кришка підлогового люка має більшу вагу, щільніше притискається до рами і зміщується після наїзду колесом.
Для більш щільної фіксації кришки, можуть бути передбачені замки-засувки. З замками ціна буде вище на 500 грн.
Для підняття кришки потрібно вкрутити Т-подібний клюк, (ключів може бути від 1 до 4, в залежності від розміру кришки) і за нього підняти кришку.
Виготовлення нестандартних розмірів і пропорцій люків обговорюються індивідуально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатні люки |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 2000 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Зсувний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 300 мм |
| Висота люка | 300 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина кришки | 300 мм |
| Ширина люка | 300 мм |
- Ціна: 1 750 ₴











