Натискний люк це універсальна модель прихованого люка під плитку або мозаїку, завдяки конструктивній особливості, цей люк можна застосовувати як під підлозі і гладку matovu плитку, так і під плитку зі штучного і натурального каменю, мозаїку та плитку з шорсткою поверхнею.
Натискний прихований люк під плитку на стіну можна застосовувати для ревізії:
- Сифонів ванн
- Бойлерів будь-якої складності
- Комунікаційних труб
- Кранів холодної і гарячої води в системі опалення
- Фільтрів
- Лічильників та інше.
Технічні характеристики :
- розміри люків вказані як Ширина х Висота.
- глибина наших люків включаючи натискні замки становить 70 мм. Цей важливий момент слід врахувати при виборі прихованого люка, щоб при монтажі люк не вперся в комунікації.
- всі потаємні люки компанії ТМ "ХАТНІ ЛЮКИ" мають порошкове фарбування — що надає конструкції високі захисні і декоративні властивості.
- на дверцятах люків закріплено лист вологостійкого стінового гіпсокартону Knauf 12,5 мм, який закріплено на дверцятах люка такого ж розміру, як і габаритний розмір рами люка.
Спосіб відкривання - Натискний.
Відкриття прихованого люку відбувається за рахунок рівномірного натискання на всю площину дверцят, після чого вона виходить фронтально з загальної площини стіни, потім відкриваєте в бік. Закриття люка здійснюється у зворотньому порядку. На всі натискні люки під плитку нашого виробництва ми використовуємо натискні антиклинові механізми вироблені у ЄС з посиленою відповідною частиною (комбінований метал-пластик), яка прикручена на дверцятах люка такого ж розміру, як і габаритний розмір рами люка, це дозволяє плитці бути наклеєною на всю площину ГКЛ, що виключає сколювання країв плитки при необережному користуванні.
Також люк має готові монтажні відчини у потай, для швидкого і комфортного монтажу в ревізійному прорізі. Головна умова 100 % невидимості люку це при монтажі домогтися того, щоб площина дверцят люку була в одній площині зі стіною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатні люки |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 13 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під гіпсокартон, Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 400 мм |
| Висота люка | 400 мм |
| Глибина люка | 70 мм |
| Ширина кришки | 250 мм |
| Ширина люка | 250 мм |
- Ціна: 1 450 ₴











