Основним матеріалом для виготовлення столів у стилі лофт є метал та дерево. Підстілком для столів служить, як правило, сталева профільна труба, прямокутного, квадратного і круглого перерізу. При виготовленні стільниць в стилі лофт в основному використовують дерево або скло. В даний час широкого поширення набуло застосування столів у стилі лофт. Наша компанія має величезний досвід виготовлення письмових комп'ютерних та кухонних столів у стилі лофт. Ми виготовимо для Вас столи лофт на замовлення різних форм та розмірів.В залежності від розміру та матеріалу стольниці ціна може змінюватись.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатні люки |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Покриття | Масло |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | меблевий щит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стільниці | 100 мм |
| Форма стільниці столу | кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8 000 ₴
- Спосіб упаковки: Стіл поставляється в розібраному вигляді, ніжки відкручені та запаковані окремо в гофрокартон та стреч плівку, в комплекті із фурнітурою для кінцевого збирання.




Відправка з 12 квітня 2026