Ревізійні люки призначено для забезпечення доступу до ревізії різних інженерних комунікацій (сантехніка, електрика, вентиляція і т. п.), що знаходяться в системах гіпсокартонних констукцій та комунікаційних шахтах.
Ревізійний люк складаються з алюмінієвих профілів із або без гіпсокартону товщиною 12,5 мм, 15 мм або 25 мм та двома фіксаторами.
Дві частини ревізійного люка складаються з чотирьох окремих частин рами, які кріпляться одна до одної спеціальним зварюванням. Від 300 х 300 мм ревізійні люки обладнанні запобіжним тросом. Щоб запобігти можливим нещасним випадкам, трос потрібно знову підвішувати кожен раз, коли двері відкриваються.
Ревізійні люки можна використовувати в гіпсокартонних стінах та стелях.
Між рамою та дверним полотном є повітряний зазор 1,5 мм. Двері відкриваються натисканням на приховані фіксатори.
Ревізійні люки FF systembau system F1 - дверцята люка не знімається. Дверцята люка готова до фарбування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FF systems |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага люка | 3.3 кг |
| Матеріал люка | Алюміній |
| Наявність замку | Ні |
| Застосування люка | Під фарбування |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 400 мм |
| Висота люка | 400 мм |
| Глибина люка | 53 мм |
| Ширина кришки | 200 мм |
| Ширина люка | 200 мм |
- Ціна: 1 277 ₴







