Підлоговий люк під плитку "Економ" є моделлю люка прихованого монтажу, який монтується безпосередньо у підлогу або в перекриття. Даний люк є універсальним в плані покриття - підходить для будь якого виду підлогової плитки чи іншого матеріалу: лінолеум, ковролін, ламінат, паркет та інше.
Люк-невидимка - після обклеювання кришки плиткою видавати місцезнаходження люка в підлозі буде незаповнений міжплиточний шов по периметру кришки і 2 технологічні отвори для ручок (приклад встановленого люка на фото)

Принцип роботи люка дуже простий, в отвори вкручується ручка, яка має різьбу і кришка люку піднімається догори, забезпечуючи доступ до прихованого простору під підлогою.
Технічні характеристики моделі
Дана модель складається з зовнішньої рами, яка виготовлена зі сталевого кутника 5 см та товщиною 4 мм а також із рами кришки, яка виготовлена з профільної прямокутної труби, в залежності від розміру кришки, вона підсилюється зварною хрестовиною. Зовнішня рама по внутрішньому периметру обварена квадратною трубою для створення посадкового місця для рами кришки люку.
Для щільного прилягання кришки до рами передбачений гумовий ущільнювач по периметру.
За допомогою самонарізних гвинтів до кришки прикручено магнезитову плиту товщиною 1 см. Магнезитова плита володіє такими перевагами як тепло та звукоізоляція, являє собою дуже міцний матеріал з яким прекрасно взаємодіють будь-які клеї для підлогових покриттів. До даної плити в подальшому приклеюються фрагменти напольного покриття.
Монтаж виробу
В зовнішній рамі по периметру передбачені отвори для анкерування до пройому в підлозі. В залежності від матеріалу перекриття обирають необхідні анкерні болти. Після монтажу зовнішньої рами на кришку наклеюється плитка. Головною умовою невидимості люку є розрахунок товщини нанесення клею (іншого матеріалу), таким чином щоб люк знаходився на рівні всього підлогового покриття. При наклеюванні плитки бажано приклеювати цілу плитку (чи декілька цілих плиток) для того щоб люк гармонічно входив до загальної розкладки плитки у приміщенні, це забезпечить невидимість та естетичний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатні люки |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 28 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 120 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку, Під лінолеум, Під дошку, Під ламінат, Під керамограніт |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 800 мм |
| Висота люка | 800 мм |
| Глибина люка | 6 мм |
| Ширина кришки | 800 мм |
| Ширина люка | 800 мм |
- Ціна: 4 500 ₴









