ТМ "Хатні люки" виготовляє знімні підлогові люки з кришкою з рифленого металу 3 мм для встановлення поза приміщеннями, а також у технічних приміщеннях, на виробництві, у побутових, складських, підсобних приміщеннях.
Залежно від розміру, вага стулки підлогового люка становить 5 30 кг, вага вказана без урахування заливання бетоном.
Допустиме навантаження на стулку в закритому положенні до 2 тонн.
Термін виготовлення 1-2 Робочий день.
Підлоговий люк має посадкове місце для наклейки гумового ущільнювача по периметру кришки, щоб уникнути потрапляння вологи, протягів і запахів.
Порошкове покриття забезпечує естетичний зовнішній вигляд і захист від атмосферних і механічних пошкоджень. За попереднім замовленням можливе фарбування в колір замовника.
Внутрішня частина кришки люка виготовлена у формі ніші з армувальною сіткою (пруж 8 мм) для заливання бетоном. Після чого кришка має більшу вагу, щільніше прилягає до рами люка та не зміщується після наїзду колесом або інших чималих навантажень.
Для підняття кришки необхідно вкрутити Т-подібний ключ (ключей може бути від 1 до 4 залежно від розміру) і підняти кришку.
Виготовлення нестандартних розмірів обговорюються індивідуально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатні люки |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 2000 кг |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Зсувний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 400 мм |
| Висота люка | 400 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина кришки | 400 мм |
| Ширина люка | 400 мм |
- Ціна: 2 500 ₴











