Натискний люк з регулюванням петлі це універсальна модель потаємного люка під плитку або мозаїку, завдяки конструктивній особливості, цей люк можна використовувати як під гладку матову плитку, так і під плитку зі штучного і натурального каменю, мозаїку та плитку з шорсткою поверхнею.
Регульована петля надає можливість зміщувати лицьову панель в двох площинах, тобто верхню частину люка вправо або вліво і нижню частину люка аналогічно. Дана регулювання дозволяє виставити ідеальні зазори між стіною і люком.
Для здійснення регулювання необхідно перемістити петлю зовнішньої частини люка по різьбовий направляючої.
Натискний потайний люк під плитку на стіну можна застосовувати для ревізії:
- сифонів ванн
- бойлерів будь-якої складності
- комунікацій труб
- кранів холодної і гарячої води в системі опалення
- фільтрів
- лічильників та ін.
Технічні характеристики:
- розміри люків вказані як Ширина х Висота
- глибина наших люків включаючи натискні замки становить 70 мм. Цей важливий момент потрібно враховувати при виборі потаємного люка, щоб при монтажі люк не впирався в комунікації.
- всі потаємні люки ТМ "ХАТНИ ЛЮКИ" пофарбовані порошковою фарбою, що забезпечує конструкції високі захисні і декоративні властивості.
- на дверцятах люків закріплений лист вологостійкого гіпсокартону Knauf 12.5 мм, який закріплений на кришці люка такого ж розміру, як і габаритний розмір рами люка.
Спосіб відкриття - Натискний.
Відкриття потаємного люка здійснюється за рахунок рівномірного натискання на всю площу дверци, після чого вона виходить фронтально з загальної площі стіни, потім відкривається в бік. Закриття люка здійснюється в зворотному порядку. На всі натискні люки під плитку нашого виробництва ми використовуємо натискні виробництва ЄС з посиленою відповідною частиною (комбінований метал-пластик), яка прикручена до дверцят люка такого ж розміру, як і габаритний розмір рами люка, це дозволяє плитці бути наклеєної на всю площу ГКЛ, що виключає сколювання країв плитки при необережному користуванні.
Так само люк має готові приховані монтажні отвори для швидкого і комфортного монтажу в ревізійному прорізі. Головна умова 100% невидимості люка це при монтажі досягти того, щоб площа дверци люка була в одній площині зі стіною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хатні люки |
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 11 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Герметичний | Ні |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 23 кг |
| Наявність замку | Так |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під гіпсокартон, Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 900 мм |
| Висота люка | 900 мм |
| Глибина люка | 70 мм |
| Ширина кришки | 500 мм |
| Ширина люка | 500 мм |
- Ціна: 1 960 ₴










